Homokfestő készlet BAGOLYOK

Anyag:Egyéb

Kapcsolódó termékek

Homokfestő készlet BAGOLYOK

6 különböző előre nyomtatott és előre kivágott bagoly készlet 10x10 cm-es méretben, amivel még a kisgyerekek is elbírnak.
A témák vastagabb fekete kontúrokkal és nagyobb darabokkal rendelkeznek a homokfúváshoz.

A csomagolás tartalma:

• 6x sablon homokfestéshez 10x10 cm
  • 6x színes homok: fekete (kontúr), bordó, világos sárga, narancs, sárgabarack, cappuccino
  • nagyobb tű
  • részletes fényképes útmutató a homokfestésről
  • A csomag nem tartalmazza a következőt: :

• alátétként szolgáló papír – lehetőleg olyan típusú, amelyről a homok jól lecsúszik a tálcába
  • Miben különbözik: a sablonok szürkék, a ragasztó pedig fehér, így az egyes részek lefejtése után jól látható, hogy a sablon melyik részével dolgozik éppen.

Tipp: a homok alkalmazása előtt vágja ki a sablonokat körbe, vigye fel a másik oldalára a ragasztót, és alkosson a maradák homokkal. Ezután felakaszthatja a csillagot, vagy felragaszthatja egy pálcikára. De a csillagot még a karácsonyi üdvözlőlapra is ráragaszthatja.

A termék nem játék, hanem képzőművészeti kiegészítő.

A motívumokat alkotta: Jitka Martinkovičová