Homokfestés sablon Mandala Y

Gyártó:Adrian Martinkovič
Anyag:Egyéb

Mandala Y - 10 x 10 cm (minta kontúr nélkül)

Előre nyomtatott és előre kivágott sablon színes homokkal való létrehozáshoz.
Kiváló minőségű, 350 g-os matricára nyomtatva.
Csak egy kis készségre, egy tűre, színes homokra és papírra van szükség az elkészítéshez. alap az elkészítéshez.
A sablonok szürkére vannak nyomtatva, a ragasztó pedig fehér, így az egyes részek lefejtése után jól látható, hogy a sablon melyik részével dolgozik.

TIPP:hozzon létre egy tálcán, így kézben tarthatja a homokot.

ÚTMUTATÓ:

Egy csap segítségével fokozatosan távolítsa el a felső fedőfólia egyes levágott részeit az öntapadó szőnyegről, és fokozatosan szórja meg finom díszítő homokkal az egyes részeket. A homok csak a leragasztott helyre tapad. A többit visszaöntjük a tálba. Vágja le a következő részt, és folytassa a végéig. Ez nagyon egyszerű. A homok nem esik ki a képből, nagyon finom és jól tapad a matricán. A homokfúvást mindig fekete körvonallal kezdje. A homok felhasználása nagyon kicsi.

A sablont celofán zacskóba csomagolva szállítjuk.

Tervező: Adrian Martinkovič, Csehországban készült