Hátizsák Coocazoo ScaleRale, MeshFlash Neonpink, USB Flashdisk 16GB+szállítás ingyén

Hama USB 16GB
ajándék ingyen
Hama USB 16GB
A termék kódja:S188114
Mélység: 20 cm
Szélesség:30 cm
Magasság:45 cm
Teherbírás:10
Térfogat:30 l
Fényvisszaverő elemek: igen, minden oldalról
Gyártó:Hama
- LIMITÁLT KIADÁS !!! A hátizsák felületének egyedi kialakítása. Háló a fólia alatt? Ez is lehetséges, és hogy hogyan néz ki? COOLLL !!!
- környezetbarát termék, az anyag újrahasznosított PET-palackokból készül (egy szetthez 37,8 db 0,5 l-es palack lett felhasználva)
- káros impregnálás nélkül - PFC FREE
- általános iskola 3. osztálytól alkalmas hátizsák
- hátizsák nemcsak az iskolába, hanem sporthoz és más szabadidős tevékenységhez is