Hátizsák coocazoo RayDay, Checkmate Blue Red

Magasság:41 cm
Teherbírás:10
Térfogat:24 l
Fényvisszaverő elemek: igen, minden oldalról
Gyártó:Hama

Kapcsolódó termékek

Iskolai hátizsák alkalmas mint a "második hátizsák" a 3. osztályos általános iskolások számára.
Részletes leírás:
  • iskolai és szabadidős hátizsák az oktatási segédeszközök és személyes tárgyak elhelyezésére alkalmas
  • kompatibilis modern hátizsák  MatchPatch móddal (a cipzárak, a csatok és a tépőzáras logó más színkombinációkkal is megváltoztatható, így egyedülálló hátizsákot kínál Önnek)
  • légáteresztő hátfal habos Air Mash anyagból, kényelmes viseléshez és optimális légáramláshoz
  • vállpántok S-alakú fényvisszaverő elemekkel varrás nélkül (nem vágja a vállakat, jól ül a háton és könnyen kezelhető)
  • fedett YKK márkás cipzár
  • állítható oldalpántok
  • állítható, levehető mellkasi őv behúzható ütközővel
  • leszerelhető csípős /derék/ őv
  • fényvisszaverő elemek a hátizsák minden oldalán a nagyobb biztonság érdekében
  • egy fényvisszaverő pánt a hátizsák elülső részén, egy villogó csatolásra alkalmas
  • párnázott fül, övhurok
  • erős, párnázott hátizsák alja
  • tágas fozseb, súlyos tárgyak  elhelyezésére alkalmas belso zsebével (pl. a tankönyvek elhelyezésére alkalmas) a tömegeloszlás biztosítására
  • egy másik zseb elegendő helyet biztosít az A4-es méretű könyvek és mappák elhelyezésére
  • egy zseb szervezővel ellátva a dokumentumok, írószerek és a kulcs karabély elhelyezésére alkalmas
  • tágas elülső zseb, pl. az uzsonna doboz elhelyezésére
  • két oldalos zsebek egy kulacs elhelyezésére
  • egy titkos zseb a hátizsák hátán

Méret: 41 x 29 x 20 cm
Űrtartalom: 24 l
Súly: 1000 g
Kapacitás: 10 kg
Anyag: poliészter

Az ingyenes kézbesítés csak átutalás formájában igénybevehető. Ha ön az utánvételi fizetési formát választja,az utánvételi összeg át lesz utalva (GLS 200Ft).

Halloween dekoráció, smink és kézművesség gyerekeknek

Ötletek kísérteties szórakozáshoz – inspiráció a halloweeni arcfestéshez, dekorációk készítéséhez önkeményedő agyagból, dekorációk partikhoz és hirdetőtáblákhoz.

Mibe csomagoljunk egy snacket?

Tippek az iskolai uzsonnás dobozokhoz kicsiknek és nagyobbaknak.Kicsi, nagy, fix vagy mozgatható válaszfalat szeretne? Vagy organikus? Nem műanyagból? Összecsukható és textil? Ha műanyag - melyik és mire kell figyelni?

Helyes ceruzafogás?

Ahhoz, hogy az írás a gyermek és a szülők számára az első pillanatoktól kezdve örömet és ne frusztrációt okozzon, fontos, hogy a kezdetektől fogva helyesen fejlesszük. Fontos a megfelelő fogás!