Hátizsák coocazoo RayDay, Checkmate Blue Red + fejhallgató ingyén

Magasság:41 cm
Teherbírás:10
Térfogat:24 l
Fényvisszaverő elemek: igen, minden oldalról
Gyártó:Hama

Kapcsolódó termékek

Iskolai hátizsák alkalmas mint a "második hátizsák" a 3. osztályos általános iskolások számára.
Részletes leírás:
  • iskolai és szabadidős hátizsák az oktatási segédeszközök és személyes tárgyak elhelyezésére alkalmas
  • kompatibilis modern hátizsák  MatchPatch móddal (a cipzárak, a csatok és a tépőzáras logó más színkombinációkkal is megváltoztatható, így egyedülálló hátizsákot kínál Önnek)
  • légáteresztő hátfal habos Air Mash anyagból, kényelmes viseléshez és optimális légáramláshoz
  • vállpántok S-alakú fényvisszaverő elemekkel varrás nélkül (nem vágja a vállakat, jól ül a háton és könnyen kezelhető)
  • fedett YKK márkás cipzár
  • állítható oldalpántok
  • állítható, levehető mellkasi őv behúzható ütközővel
  • leszerelhető csípős /derék/ őv
  • fényvisszaverő elemek a hátizsák minden oldalán a nagyobb biztonság érdekében
  • egy fényvisszaverő pánt a hátizsák elülső részén, egy villogó csatolásra alkalmas
  • párnázott fül, övhurok
  • erős, párnázott hátizsák alja
  • tágas fozseb, súlyos tárgyak  elhelyezésére alkalmas belso zsebével (pl. a tankönyvek elhelyezésére alkalmas) a tömegeloszlás biztosítására
  • egy másik zseb elegendő helyet biztosít az A4-es méretű könyvek és mappák elhelyezésére
  • egy zseb szervezővel ellátva a dokumentumok, írószerek és a kulcs karabély elhelyezésére alkalmas
  • tágas elülső zseb, pl. az uzsonna doboz elhelyezésére
  • két oldalos zsebek egy kulacs elhelyezésére
  • egy titkos zseb a hátizsák hátán

Méret: 41 x 29 x 20 cm
Űrtartalom: 24 l
Súly: 1000 g
Kapacitás: 10 kg
Anyag: poliészter

Az ingyenes kézbesítés csak átutalás formájában igénybevehető. Ha ön az utánvételi fizetési formát választja,az utánvételi összeg át lesz utalva (GLS 200Ft).

Helyes ceruzafogás?

Ahhoz, hogy az írás a gyermek és a szülők számára az első pillanatoktól kezdve örömet és ne frusztrációt okozzon, fontos, hogy a kezdetektől fogva helyesen fejlesszük. Fontos a megfelelő fogás!

Gyerek ágynemű - amit jó tudni

Tudtad, hogy a mikroplüss pamutból is készülhet? Új anyagok és azok áttekintése.

Füzettartók vagy füzetboxok?

Rengeteg módja van annak, hogy megvédje a füzeteket és a tankönyveket a gyűrött sarkoktól. Melyik lehetőség a megfelelő az Ön iskolásai számára?