Hátizsák Coocazoo JobJobber 2, Magic Polka + fejhallgató és szállítás ingyenes

Térfogat:30 l
Fényvisszaverő elemek:Igen
Gyártó:Hama
Iskolai diák hátizsák JobJobber, tágas zsebbel a notebook elhelyesztésére, a felsőtagozatos iskolásoknak és diák számára, amely alkalmas a szabadidős tevékenységekre is. A hátizsák egy modern, egyszínű kialakítással rendelkezik, amellyel a cipzáras csatok, csatok és tépőzáras logók más színkombinációkhoz is válthatók, így egyedülálló hátizsákot kaphatnak.

Jellemzők:
  •     légáteresztő hátfal habos Air Mash anyagból, kényelmes viseléshez és optimális légáramláshoz
  •     vállpántok S-alakú fényvisszaverő elemekkel varrás nélkül (nem vágja a vállat, jól ül a háton és könnyen kezelhető)
  •     minőséges YKK cipzárak
  •     oldalpántok
  •     állítható, levehető mellkasi heveder behúzható
  •     a cipzáras csatok, csatok és a tépőzáras logó megváltoztatható
  •     leszerelhető medence őv
  •     fényvisszaverő jellemzők a hátizsák minden oldalán a nagyobb biztonság érdekében
  •     fényvisszaverő szalag a hátizsák elülső részén a villogó elhelyesztésére
  •     párnázott fül a hátizsák felakasztásra
  •     erős párnázott táska alja
  •     két nagyméretű főzseb nagy teret enged az A4-es méretű könyvekhez és mappákhoz, és párnázott  zseb a 15,6 "-os notebook elhelyesztésére
  •     zseb szervezővel ellátva a  dokumentok és az írószerek elhelyesztésére, karabély a kulcs elhelyesztésére
  •     tágas elülső zseb, pl. az uzsonnadoboz elhelyesztésére
  •     két oldalos zseb a kulacs elhelyesztésére
  •     egy titkos zseb a hátizsák hátán

Méret: 45 x 30 x 20 cm
Űrtartalom: 30 l
Súly: 1000 g
Anyag polyeszter

Gyártó: Hama

Az ingyenes kézbesítés csak átutalás formájában igénybevehető. Ha ön az utánvételi fizetési formát választja,az utánvételi összeg át lesz utalva (GLS 200Ft).

(*) jelölt mezők kitöltése szükséges

4 vásárló értékelése alapján

Oxybag táskák minden korosztálynak

Új termékcsaládok, új dizájn, új szabás, új motívumok. Ezt kínálja a 2019-es kollekció.

A Herlitz bemutatja várva várt 2019-es modelljeit

Trendi motívumok és precíz ergonómia a kisiskolások szolgálatában

Az új SPIRIT® kollekció elsősöknek tele szuper ötletekkel

Tekintse át a SPIRIT 2019-es tanévkezdésre kínált iskolatáskáit, amely biztosan leveszi a lábukról a kisiskolásokat.