Hama Gool gyermek hátizsák

A termék kódja:S183864
Szép focis motívummal ellátott Hama gyermek hátizsák 2 éves kortól alkalmas. Megfelel a kirándulásokhoz, szakkörökhöz, óvodába és a nagymamához is. A cipzáras főrekesz elegendő teret biztosít a játékok vagy a tízórai számára, a kisebb elülső cipzáras zseb ideális a különböző apróságok elhelyezésére. Két oldalsó zseb például az innivaló tárolására. A hátizsák kényelmes párnázott vállpántokkal és háti merevítéssel rendelkezik. Nem hiányzik a mellkasi pánt és a praktikus fogantyú sem a kézben hordáshoz.

Méretek: 27 x 11 x 22 cm
Teherbírás: 3 kg
Tömeg: 0,25 kg
Térfogat: 6,5 l
Gyártó: Hama

Herlitz iskolatáskák és hátizsákok 2022

Kiválóan illeszkedő ergonomikus táskák új formatervezésben a 2022-es évre.