Halacskás játék / Horgász játék elemes

Gyártó:Teddies
Anyag:Műanyag
Tarka, vidám kis halak leselkednek a vízből. 15 kis hal van a tóban, és az a feladata, hogy a lehető legtöbbet kifogja, amivel megnyeri a horgászversenyt. Természetesen a horgászat jelentős időt és mindenekelőtt türelmet igényel. Még ezeket a mosolygós halakat sem lehet azonnal elkapni. A készlet 3 horgászbotot tartalmaz. Jó fogást! Az 1x AA elemet nem tartalmazza. Nem tartalmaz mágneseket!
A csomag méretei: 16 x 22 x 3,5 cm.
3 évesnél idősebb gyermekek számára alkalmas.

2 vásárló értékelése alapján

Herlitz iskolatáskák és hátizsákok 2022

Kiválóan illeszkedő ergonomikus táskák új formatervezésben a 2022-es évre.