Gyöngyvasalás Hama Magical horses 4000 db

Gyártó:Malte Haaning Plastic
Ajándékkészlet Tündérmese világ, hozzon létre gyönyörű egyszarvúakat és tündéreket, és nézzen be a mese varázslatos világába. Kreatív játékok, tanúsítvánnyal, a minőség garanciájával több díjat is elnyertek.
Segítség a képzelet, a készség, a türelem gyakorlásához, a formák és színek felismeréséhez, a motoros készségekhez stb.
A gyerekeknek fogalma sincs arról, hogy nem csak játékkal foglalkoznak.
A csomag méretei: 32 x 25 x 4 cm.
5 évesnél idősebb gyermekek számára alkalmas.