Gyermek törölközők

Kis méretű, rendszerint 30x50 cm-es gyermek törölközők, amelyek óvodákba, otthoni fürdőszobába, valamint a nagymamához is alkalmasak. Lányoknak és fiúknak szánt motívumok egyaránt találhatók a kínálatunkban, ezen felül macis, cicás, repülőgépes, traktoros, vonatos, pacis és egyszarvús motívumok, valamint a Jégvarázs, Mancs őrjárat vagy Minnie licenc motívumok sem hiányozhatnak. Kizárólag 100%-os pamut termékeket kínálunk, amelyek 60 fokon moshatók. A további kategóriákban a fürdőszobába és a strandra egyaránt megfelelő gyermek fürdőlepedők is találhatók.
Ár Ft Ft
Szűrők megjelenítése
Stránka 1 z 2Következő
Hogyan válasszunk iskolatáskát? Olvassa el útmutatónkat.

Licenc termékek