Gyermek sminkkészlet megszépített tokban

Üdvözöljük a megszépült kozmetikumok játékos és biztonságos világában. A kislányok kora gyermekkoruktól kezdenek ismerkedni a szépség világával, és hamarosan minden érdeklődik irántuk, amit édesanyjuk használ. A megszépült márka tökéletes a kozmetikumok felfedezéséhez. Az ebbe a termékcsaládba tartozó termékek elsősorban biztonságosak, ugyanakkor játékosak és inspirálóak is. Támogatja a kreativitást és a képzelőerőt, lehetővé teszi az esztétikai és szépségérzék fejlesztését és formálását. Akár a tündérmesében szeretnének tündökölni gyermekei, akár csak játszani, a megszépült márka segít nekik, hogy gyermekkoruk minden pillanatát még emlékezetesebbé tegyék. A napjuk vidám utazássá változhat a színek és csillogás világába.
A szép márkát a Cseh Köztársaságban laboratóriumban tesztelték. A nehézfémek elleni védekezést az állami egészségügyi intézet ellenőrzi, a műanyag csomagolást az ITC Zlínben tesztelik. Az európai termékbejelentési portál /CPNP/ dokumentumait szintén egy csehországi laboratórium dolgozza fel.
A csehországi tanúsítvány garantálja a minőséget és a biztonságot, így a szülők biztosak lehetnek abban, hogy a szépített termékek kiváló minőségűek, biztonságosak és kíméletesek a gyermekek bőréhez.

A csomag mérete 15 x 15 x 6 cm.
Alkalmas gyermekek számára 6 éves kortól.