Gyermek pamut Deluxe ágynemű kiságyba Matějovský Kisvakond a réten

Gyártó:Matějovský
A Matějovský cég vidám pamut ágynemű kiságyhoz, kedvenc Kis vakond és barátai motívummal. A szülők értékelni fogják a kiváló minőségű, 100% pamutból készült anyagot. A takaró huzatnak felső oldala megfelel a képen látható képnek, alsó oldalát eper motívum alkotja fehér alapon. A párnahuzat motívuma mindkét oldalon más - az egyik oldalon zöld alapon, a másikon fehér színű. Az ágynemű praktikus cipzárral van felszerelve.

Paplanméret : 90/130 cm
Párna mérete: 40/60 cm