Gyerek softshell nadrág LILA fleece anyaggal

Gyártó:Kulišárny.cz
Eredeti softshell nadrág fleece anyaggal, amely télre és tavaszra alkalmas.
Gyerek softshell nadrág rózsaszín színben, amely kedvezőtlen időjárási viszonyok közt is melegen és szárazon tartja gyermekét. Felső rétege ellenáll a víznek, alsó rétege melegít. A víztaszító membránnak köszönhetően gyermeke nem fog izzadni a nadrágban. A derékrész gumival és funkcionális kötőkkel kiegészített – ha a kötők nem felelnek meg Önnek, elegendő csomót kötni a végükre és levágni őket.
A derékrész és a nadrág alja kötött anyagból készült résszel kiegészített, amely kényelmes viselést biztosít. A hátsó rész megemelt, így melegen tartja a hátat. A biztonság érdekében a nadrágon két fényvisszaverő elem is található. Az egyik az első részen található – Kulišárny logó, másik a nadrág hátsó felén elhelyezett. A nadrág szűkebb szabású, így nem fog zavarni viselés során.

Ez a softshell nadrág kézzel készített (handmade) a Cseh Köztársaságban.

Anyag: 100 % poliészter – vízoszlop 10000/3000, kötött anyag 95% pamut és 5% elasztán

Anyag karbantartása
Mosás: kifordítva; csak mosógéllel/porral, max. 30 °C-on.
Soha ne használjon öblítőt, máskülönben elveszíti funkcionális rétegét.
Nem szabad szárítógépben szárítani.
Nem szabad vasalni.

Gyártó: Kulišárny