Gyerek softshell nadrág ARMY fleece anyaggal

Gyártó:Kulišárny.cz

Kapcsolódó termékek

Eredeti softshell nadrág fleece anyaggal, amely télre és tavaszra alkalmas.
Gyerek softshell nadrág army kivitelben, amely kedvezőtlen időjárási viszonyok közt is melegen és szárazon tartja gyermekét. Felső rétege ellenáll a víznek, alsó rétege melegít. A víztaszító membránnak köszönhetően gyermeke nem fog izzadni a nadrágban. A derékrész gumival és funkcionális kötőkkel kiegészített – ha a kötők nem felelnek meg Önnek, elegendő csomót kötni a végükre és levágni őket.
A derékrész és a nadrág alja kötött anyagból készült résszel kiegészített, amely kényelmes viselést biztosít. A hátsó rész megemelt, így melegen tartja a hátat. A biztonság érdekében a nadrágon két fényvisszaverő elem is található. Az egyik az első részen található – Kulišárny logó, másik a nadrág hátsó felén elhelyezett. A nadrág szűkebb szabású, így nem fog zavarni viselés során.

Ez a softshell nadrág kézzel készített (handmade) a Cseh Köztársaságban.

Anyag: 100 % poliészter – vízoszlop 10000/3000, kötött anyag 95% pamut és 5% elasztán

Anyag karbantartása
Mosás: kifordítva; csak mosógéllel/porral, max. 30 °C-on.
Soha ne használjon öblítőt, máskülönben elveszíti funkcionális rétegét.
Nem szabad szárítógépben szárítani.
Nem szabad vasalni.

Gyártó: Kulišárny