Gyerek pulóver Bettymode cibzáros ROZSASZÍN

A termék kódja:MIKD2210

Kapcsolódó termékek

Cipzáros pulóver lányoknak. Ideális második ruharétegnek. Pulóverszövet gyönyörű lila színben, sötétlila cipzárral. A hátoldalon mikropolárhoz hasonló, rövidre vágott, fésült hajú, elülső oldala simára kötött, anyaga enyhén rugalmas. Alkalmas őszi és téli időjárásra. A pulóver állógallérral, állvédővel és állítható derékszegéllyel rendelkezik.

Hasonló termékek

Gyerek pulóver Bettymode CIBZÁROS szeder
12218 Ft
Elérhetőség: 2 nap
Gyerek pulóver Bettymode VIRÁGOK
10309 Ft
Elérhetőség: 2 nap

Iskolai felszerelések - kütyük és érdekességek

Tudtad, hogy van eltüntethető filctollal ellátott highlighter, hogy van újszerű kivitelű, cserélhető újratöltővel ellátott radír toll? És még sok más.