Gyerek melegítőnadrág Bettymode CICA fekete

A termék kódja:TED2103

A pamut melegítőnadrág tökéletesen megőrzik formájukat és színüket, a nadrág kötött, gumírozott derékkal készül. Finom macska nyomattal díszítve. Rózsaszín és szürke színben kínáljuk. Adj hozzájuk egy pólót kínálatunkból, és máris kalandozhatsz.

Hasonló termékek

Gyerek melegítőnadrág Bettymode CICA
4309 Ft
Elérhetőség: 2 nap

Iskolai felszerelések - kütyük és érdekességek

Tudtad, hogy van eltüntethető filctollal ellátott highlighter, hogy van újszerű kivitelű, cserélhető újratöltővel ellátott radír toll? És még sok más.