Gyerek mágneses álló tábla - természetes

Anyag:Fa

Kapcsolódó termékek

Mágnes átmérője 13mm
Raktáron
Festőállvány rózsaszín farostlemez

Hasonló termékek

Festőállvány fából készült farostlemez
10 983 Ft
Festőállvány rózsaszín farostlemez
10 983 Ft
Elérhetőség: 2 nap

Egy egyszerű oktatási segédeszközt keres óvodás gyermekének? Akkor a gyerek mágneses álló tábla ideális kiégészítő lesz gyermeke számára. A rajzolás még szórakoztatóbb lesz. A tábla egyik oldala mágneses, a másik oldalán pedig klasszikus iskolai tábla felület található, papírtekercs tartóval és tároló polccal. A tábla könnyen összecsukható.

Csomag tartalma:
    kétoldalas tábla
    színes kréták - 5 szín
    filctoll
    papírtekercs, szélesség 35 cm

A filctoll nyomokat hagyhat. A maradandó nyomok eltávolításához használjon erre készült tisztószert.

Méretek
    magasság 89 cm