Golyós mozaik kirakós játék csipesszel kicsi

A termék kódja:00200001
Gyártó:Teddies
Anyag:Műanyag
A színes golyók széles skáláját tartalmazó szórakoztató készlet hosszú órákig szórakoztatja a gyerekeket. A csipesz segítségével gyermekei akár 250 golyóból álló képeket állíthatnak össze, és így gyakorolhatják a finom motoros készségeket és az ujjaik ügyességét. A képeket a mellékelt rajzok vagy saját fantáziájuk alapján állíthatják össze. A mozaik kiváló eszköz a gyermekek motoros készségeinek, képességeinek és fantáziájának fejlesztésére.

Csomag tartalma:
250 színes golyó, csipesz, kétoldalas lemez 12 × 12 cm, papír sablonok

A termék 3 éves kortól minden gyermek számára alkalmas.

A játék megfelel a játékok biztonságáról szóló, 2009. június 18 -i 2009 /48 / EK európai parlamenti és tanácsi irányelvnek, valamint a cseh jogszabályok és a CE -megfelelőségi nyilatkozat szerinti jogi előírásoknak.

3 vásárló értékelése alapján

Iskolai felszerelések - kütyük és érdekességek

Tudtad, hogy van eltüntethető filctollal ellátott highlighter, hogy van újszerű kivitelű, cserélhető újratöltővel ellátott radír toll? És még sok más.