Gitár gyerekeknek műanyag 41 cm, elemes hanggal és fénnyel,  2 színben

A termék kódja:00311979
Gyártó:Teddies
Anyag:Műanyag
Remek zenés játék a kis zenészek számára, fiúknak és lányoknak egyaránt. Ez a játék fejleszti a gyermekek képességeit, zenei tehetségét és hallását. Tarts egy kis koncertet otthon, alapíts zenekart, és mutasd meg mindenkinek, hogy milyen ügyes vagy. A gitár mérete körülbelül 40 cm. 3x AA elem nem tartozék.
A csomag méretei 19 x 51 x 6 cm.
3 évesnél idősebb gyermekek számára alkalmas.