Funny Cities Puzzle - Wild Rome 1000 darab

Gyártó:Trefl
Anyag:Karton
Az iskolás gyermekek 14 éves kortól maguk is összeállíthatják a rejtvényt, de egy idősebb testvér vagy szülők segítségével a kisebb gyermekek is sikerrel járnak. Együtt edzed a koncentrációdat és a figyelmedet, és bónuszként csodálatosan pihenhetsz a kreatív szórakozás mellett. A puzzle 1000 darabot tartalmaz, és szilárd és nem veszélyes kartonból készült. A gyártáshoz lézeres technológiát alkalmaztak, amely garantálja a rejtvény elkészülését. Az összetett kép mérete 68 x 48 cm.