FiloLight Herlitz iskolatáskák

A 2022-es évben a Herlitz új, FiloLight típusú táskával érkezik, amely súlya kevesebb, mint 1 kg, és Fidlock mágneses zárral kiegészített. Ezek a táskák mindenekelőtt egyedi vállpántokkal ellátottak, ezen felül mellkasi pántot és levehető derékövet is tartalmaznak. Az időtálló formatervezésű táskák két cserélhető, tépőzáras képpel felszereltek, ezek külön megvásárolhatóak. A Herlitz iskolatáska alja műanyag, belső terében egy rekesz található a legnehezebb tárgyakra annak érdekében, hogy azok a hát közelében legyenek elhelyezve. Kizárólag 4-részes szettben kaphatóak és IGR tanúsítvánnyal büszkélkedhetnek.

Oldal z 0
Hogyan válasszunk iskolatáskát? Olvassa el útmutatónkat.

Licenc termékek