Festés számokkal Vakond A4 akril festékekkel és ecsettel

Festeni csak ecsettel és néhány csepp vízzel kell. Miután a színes nyomokat nedves ecsettel elterjesztették, gyönyörű színű illusztrációkat kapnak! A készlet 7x akrilfestéket tartalmaz egy csészében, 1x képet vászon utánzathoz, 1x képet a piszkos kipróbálására, 1x ecsetet. Mindegyik területet színszámmal jelöltük, több számmal rendelkező területek esetén (pl. 6/10) a színek keverése szükséges. Használat előtt rázza fel a festékpoharat. A festékeket egy csepp vízzel hígítjuk.
A termék méretei: 24 x 33 x 3 cm.
3 évesnél idősebb gyermekek számára alkalmas.