Faber-Castell Albrecht Dürer akvarell színes ceruza készlet, 30 szín

ajándék ingyen
Gyártó:Faber-Castell

Kapcsolódó termékek

30 darab kiváló minőségű művészeti ceruza készlet, bőr gurulós tokban, tartozékokkal.
Az Albrecht Dürer művészi akvarell színesceruza a művészek kifejezésének széles skáláját kínálja a rajzolás, festés és akvarell segítségével.
A minőségi anyagok és a 250 éves tapasztalat kombinációjának köszönhetően az akvarell zsírkréták felülmúlhatatlan hatásokat keltenek. Az egyedi színtelítettség akkor derül ki, ha a színes felületet néhány ecsetvonással átfestjük. A használt papírtól függően az alkalmazott szín teljesen átfesthető. Az akvarell zsírkréta ugyanúgy viselkedik, mint az akvarellfestékek

A ceruza vastagsága 3,8 mm., a kiváló minőségű pigmentek garantálják a fakulás elleni ellenállást és a kifejező színt, a lágy és élénk színeket, valamint a nagy törésállóságot. ceruza, amikor a földre esik a speciális WITH SV technológiának köszönhetően, A KÉSZLET TARTALMAZ egy 6 ML-ES VÍZECSET, amely vízzel teljesen festhető.

Gyártó: Faber-Castell