EXPLORE VIKI Football 2 v 1 hátizsák ingyenes szállítással

Teherbírás:9
Térfogat:20 l
Gyártó:Explore
Kétrekeszes iskolai hátizsák fiúknak, kedvelt focista motívummal, 2 az 1-ben funkcióval, felső osztályos általános iskolás diákok részére. Alkalmas kültéri tevékenységekhez is, érdekes cool dizájnnal, átgondolt elrendezéssel, mely segíti az iskolai kellékek megfelelő elrendezését és könnyű elérhetőségét. Néhány pillanat alatt kettéoszthatja a hátizsákot – a kisebbet szabadidős tevékenységekre tervezték, a nagyobbik az iskolai igényeket elégíti ki. Az felső elülső zsebben háló található a labdára, ez tépőzárral eltávolítható.
  • két fő rekesz
  • anatómiailag formázott hátizsák hát a maximális komfortérzetért viselés közben
  • megerősített vállpántok
  • magassághoz állítható mellkasi heveder
  • belülről állítható fedél az aljzat megerősítéséhez, biztosítja a hátizsák stabilitását, amikor a padlón áll és egyenletesen osztja el a terhet a rekeszben.
  • két műanyag láb a hátizsák alján
  • két hálós zseb az italos üvegnek
  • elülső cipzáras zseb a fő és a levehető hátizsákon
  • belső zseb rendezővel a kis tárgyak elhelyezésére beleértve egy párnázott zseb a mobiltelefonnak és egy karabiner a kulcsoknak
  • fényvisszaverő elemek minden oldalon, beleértve a vállpántokat is
  • prémium márkás cipzár(YKK 2in1 rendszerhez, egyéb kamrákhoz és zsebekhez SBS cipzárral)

Térfogat: 18 l + 5 l
Méretek: 45 x 31 x 20 cm
Tömeg: 0,95 kg
Teherbírás: 9 kg
Anyag: 600D x 600D poliészter - 100 mm vízoszlop

Gyártó: Explore

2 vásárló értékelése alapján

Herlitz iskolatáskák és hátizsákok 2022

Kiválóan illeszkedő ergonomikus táskák új formatervezésben a 2022-es évre.