EXPLORE ANNA Honey 2 az 1-ben diák hátizsák

Ez a szép mély rózsaszín színű kétrekeszes diák hátizsák 2 az 1-ben funkcióval rendelkezik. Így egy pillanat alatt egy hátizsákból kettőt kaphatunk. A kisebb a különböző szabadidős tevékenységekhez, a nagyobb pedig az iskolába alkalmas.

Leírás:
  • Két rekesz
  • Anatómialilag formázott, párnázott háti rész a maximális komfort érdekében
  • Megerősített vállpántok
  • Mellkasi pánt a maximális komfort érdekében
  • Belső megerősítés az aljzat megerősítésének érdekében, amely a hátizsák stabilitását biztosítja, amikor letesszük a földre.
  • Két műanyag láb a hátizsák alján
  • Két hálós zseb a kulacs számára
  • Elülső cipzáras zseb
  • Belső szervező zseb az apróságok elhelyezésére