Építőjáték Seva Tűzoltók 545 db.

Gyártó:Beneš a Lát
Anyag:Műanyag
Valahol ég! Gyorsan szálljon be a tűzoltó tartályba, és menjen ki, hogy segítsen eloltani a nagy tüzet. Van még egy nagy hír itt - bővítjük sikeres SEVA DOPRAVA sorozatunkat egy új tűzoltókészlettel! Ez a készlet összesen 545 darabot tartalmaz, amelyekből össze lehet szerelni például egy emelőplatformos tűzoltóautót vagy egy nagy tartályú, szintén forgatható teherautót. Talál alkatrészeket egy parancsnoki vagy technikai autó összeállításához is, amelyeknek köszönhetően garantáltan elsőként léphet fel egy baleset helyszínén. Feltétlenül saját elképzelései és elképzelései szerint készíti el saját tűzoltógépeit, itt nincsenek korlátok. Ezenkívül az összes modellt a „TŰZOLTÓK, MENTÉS és TŰZ” feliratú matricákkal, valamint a „150” telefonszámmal is díszítheti, hogy a gyerekek ezt az élet szempontjából nagyon fontos számot már kicsi koruktól megtanulják. Mindez és még sok minden más vár rád az új SEVA DOPRAVA - Tűzoltók készletben!
A csomag méretei: 35 x 33 x 5 cm.
5 évesnél idősebb gyermekek számára alkalmas.