Építőjáték Seva Klasik 2/376db

Gyártó:Beneš a Lát
Anyag:Műanyag

A SEVA egy eredeti cseh puzzle, ahol a gyerekek autót, repülőgépet, hajót, házat tud építeni a leírások alapján, vagy a saját fantáziáját használva építhet bármi mást. Segíti a gyermek kreativitásának fejlődését. 376 elemből álló játék könnyen érthető a kisebbek számára is.

376 elemet tartalmaz
    Segíti a gyermek kreativitását
    Sokféleképpen kombinálható
    Könnyen érthető
    Ajánlott kor : 4+

Iskolai felszerelések - kütyük és érdekességek

Tudtad, hogy van eltüntethető filctollal ellátott highlighter, hogy van újszerű kivitelű, cserélhető újratöltővel ellátott radír toll? És még sok más.