Diák tolltartó FAME Violet Bee

A termék kódja:Q49619074
Gyártó:Emipo

Hasonló termékek

Minőségi trendi, egy rekeszes tolltartó az általános iskola és a diákok számára szép lila színben. Belseje egyszínű anyaggal bélelt, egy cipzáros belső zsebbel és gumis kialakítással az írószerek tárolásához.

Anyag: PES 600D
Mérete: 21 x 10 x 6 cm

Gyártó: Walker by Schneiders

Iskolai felszerelések - kütyük és érdekességek

Tudtad, hogy van eltüntethető filctollal ellátott highlighter, hogy van újszerű kivitelű, cserélhető újratöltővel ellátott radír toll? És még sok más.