Diák hátizsák SPIRIT Denim 02

Tömeg:650 g
Gyártó:Spirit

Kapcsolódó termékek

Diák két rekeszes iskolai hátizsák a felső tagozatos iskolások és diákok számára alkalmas. Divatos farmer anyagból, minimalista megjelenése van. A hátizsáknak könnyedén párnázott hátfala, állítható vállpántja van és integrált mellkasi ővvel rendelkezik.
A nagy fõ rekeszbe számos iskolai kellékek elférnek, a laptopot egy speciális bélelt zsebében lehet elhelyezni. Egy másik tárolóhely az elülső zseb. Rugalmas kárpitozással ellátott oldalos zsebek alkalmasak a kulacs vagy egy esernyő tárolására.

Jellemzők:
- két cipzáros rekesz
- párnázott zseb a laptop elhelyezésére
- elülső zseb
- két oldalos zsebek, például a kulacs elhelyezésére alkalmas
- könnyen párnázott hátfal
- ergonómiailag könnyen állítható magasságú vállpántok
- integrált mellkasi őv
- erős fogantyú kellemes a kézben és textil fül a hátizsák felakasztásra
- vízálló anyag

Méret: 47 x 31 x 18 cm
Gyártó:  Gatarić

(*) jelölt mezők kitöltése szükséges

3 vásárló értékelése alapján

Bagmaster 2020 – Új iskolatáskák és hátizsákok minden kisiskolásnak

A gyártó az idei évben egy sor vadi új iskolai hátizsákot dob piacra - az alsó tagozatosok nagy örömére. Cikkünkben a modellek előnyeit és hátrányait is megmutatjuk.

Nikidom Roller – innovatív iskolatáskák két keréken

Ergonomikus, praktikus, strapabíró és jópofa.A gurulós iskolatáska tényleg leveszik gyermeke válláról a terhet.

CoocaZoo - Egészséges hát kompromisszumok nélkül

Kényelmes viselet, praktikus dizájn, tökéletes ergonómia és minőségi anyagok, mindez a Hama védjegye alatt