Diák hátizsák OXY Real Madrid és kulcstartó ajándékba

Térfogat:27 l
Fényvisszaverő elemek: igen
Gyártó:P+P karton
A SPORT sorozat tanulói és szabadidős iskolai hátizsákja ergonomikus formájú hátsó részével, állítható párnázott váll- és mellkaspántjaival tűnik ki, amelyeknek köszönhetően kényelmes viselet. A hátizsák két fő rekeszből és egy kisebb elülső zsebből áll, szilárd cipzárral és praktikus hurkokkal. A hátizsák belsejében van egy megerősített zseb egy laptop számára, karabiner a kulcsokhoz, egy kisebb zseb az apró tárgyak számára. Van egy oldalsó zseb is egy palackhoz és számos fényvisszaverő elem, aminek köszönhetően a hátizsák jobban látható. A hátizsák ideális mind a középiskolások iskolai, mind a diákok és felnőttek szabadidős tevékenységeihez.
Méretek: 460 x 320 x 150 mm Térfogat: 22 l Teherbírás: 8 kg Kis súly: ? 830 g

1 vásárló értékelése alapján