CAT Millennial Classic Barry hátizsák, fekete

Magasság:47 cm
Térfogat:31 l

Kapcsolódó termékek

Ez a fekete hátizsák a stílust és a praktikumot ötvözi a mindennapi életben. A tágas fő zsebnek és az oldalsó húzózsinóros pántoknak köszönhetően bármire készen állsz. Párnázott hátsó zseb védi laptopját vagy dokumentumait. Kényelmes, léghálós hátlap állítható vállpánttal biztosítja a kényelmes viseletet. A hálós oldalzsebek és a rendszerezővel ellátott elülső zsebek praktikus helyet biztosítanak holmijának rendezéséhez. Tapasztalja meg a stílust, a kényelmet és a funkcionalitást egyben!

Termékleírás:

• Tágas fő zseb oldalsó húzózsinórral
  • Hátsó zseb párnázattal és cipzárral a laptop és a dokumentumok egyszerű eléréséhez
  • Airmesh párnázott hátlap
  • Légies, párnázott hálós vállpántok állítható hosszúsággal
  • Levehető és állítható mellkaspántok
  • Első zseb zsebrendezővel és írószerhurokkal
  • Kulcstartó az elülső zsebben
  • Hálós oldalzsebek

Méretek: 33 x 47 x 33 cm (Sz x Ma x Mé)
Tömeg: 655 g
Térfogat: 31 l