Caleidoszkóp görgetés iskolai ceruzatartó

Gyártó:Arsuna

Összehajtható iskolai ceruzatartó a Caleidoscope kollekcióból az Ars Una gyártótól három tárolóhellyel kibontás után, felszerelés nélkül.
Az egész ügyet tépőzárral lezárták. Belül van még egy 3 zseb, amelyek egy fém hurokkal ellátott cipzárral vannak lezárva a jobb kezelés érdekében.
Rengeteg hely sok írószer (ceruza, ceruzák, jelölők, tollak) és egyéb iskolai kellékek, például vonalzó vagy radír kényelmes tárolására.
A tetején egy átlátszó rekesz van kialakítva, amely a menetrend szerint készült.
Szín: kék
A zárt ceruzatartó méretei: 20 x 9 x 9 cm