Bluetooth ezüst akkumulátoros karaoke mikrofon USB kábellel

Gyártó:Teddies
Anyag:Műanyag
A vezeték nélküli karaoke mikrofon minden partin kötelező. Kábel vagy Bluetooth segítségével csatlakoztassa telefonját a mikrofonhoz. AUX csatlakozó zene lejátszásához mobiltelefonról, számítógépről, táblagépről vagy MP3 / MP4 lejátszóról.
Helyet tartalmaz egy TF kártya számára - kapcsolja be a mikrofont az ON gomb hosszú megnyomásával, helyezzen be egy memóriakártyát, és a mikrofon elkezdi lejátszani a kártyán tárolt zenét. A mikrofonnal együtt énekelhet.
AUX csatlakozó - csatlakoztassa a kábelt a terminállal az AUX nyíláshoz, a másik USB terminált pedig a mobiltelefonhoz, táblagéphez, számítógéphez vagy MP3 -hoz. A mikrofon elkezdi lejátszani a csatlakoztatott eszközön kiválasztott zenét, és elkezdheti énekelni.
A Bluetooth mikrofon bekapcsolásakor spontán működik. Ha nem csatlakozik, másik Bt kapcsolatot keres. Ha nem tudja párosítani a mikrofont, győződjön meg arról, hogy a mikrofont párosítani kívánó eszköz A2DP -vel rendelkezik.
A zene és a visszhang lehetséges hangereje és intenzitása.
Specifikációk:
- Bluetooth 4.2V, távolság nagyobb, mint 1 m
- hangszórók 2x 3W
- frekvencia 90 Hz - 10 KHz
- újratölthető 3.7V 1500mAh lítium akkumulátor (nem cserélhető)
- töltési idő 4,5 óra (kikapcsolva)
- 50% -os térfogat esetén az üzemidő 14 óra, 100% -os térfogat esetén 9 óra.
A csomag tartalma: karaoke mikrofon, USB -Micro USB töltőkábel, audio kábel, használati utasítás. Szín: ezüst.
Érezd jól magad!
A csomag mérete 10 x 28 x 9 cm.
Ez nem játék.