Barbie étterem kiegészítőkkel

ajándék ingyen
A termék kódja:12002572
Anyag:Műanyag
Ez a gyorséttermi játékkészlet modern, színes dizájnnal, hat játékfelülettel és összesen több mint 30 darabbal rendelkezik. Szikrát gyújt a gyerekekben a fantáziával teli végtelen szórakozáshoz. A gyerekek segíthetnek a Barbie® babának (nem tartozék) a pultnál rendeléseket felvenni, vagy akár négy vendéget is elhelyezhetnek a benti ülőhelyen a pultnál vagy a kerti dobozban. Aztán bemehetnek a konyhába, hogy megfordítsák a hamburgereket a rostélyos grillen, elrendezzék a desszerteket a forgó desszertpulton, vagy berakjanak egy pizzát a sütőbe, és nézzék, ahogy "sütés közben" színe megváltozik! Az összesen több mint 30 darabbal és rengeteg mesemondási lehetőséggel a gyerekek a Barbie® babával szakácsok, pincérlányok, vásárlók vagy mindhárman egyszerre lehetnek!
Csomag mérete: 46 x 32 x 14 cm
Gyermekeknek 3 éves kortól alkalmas