Bagmaster LINCOLN 24 A iskolatáska felsősöknek

Térfogat:40 l
Fényvisszaverő elemek: igen
Gyártó:Bagmaster
Három rekeszes iskolatáska felsősöknek párnázott laptop zsebbel középiskolás és egyetemisták számára.

A fő rekesz nagyon tágas és alkalmas A4 formátumra. tankönyvek. A fő rekeszben található egy párnázott zseb egy maximum 16"-os laptopnak. A hátizsák hátulján található egy cipzáras zseb, amely egy párnázott zsebet rejt, amelynek felső részén fejhallgató kimenet található.

A középső rekesz alkalmas A4-es méretű tankönyvek és jegyzetfüzetek tárolására is. Ez a rekesz nagyon tágas és elég mély.

Egy átlátszó rendszerező az elülső rekesz belsejében. Ennek a nagy hátizsáknak két oldalsó rugalmas zsebe van, amelyek alkalmasak egy palack elhelyezésére.

Egyéb leírás:
  • hátsó párnázott
  • A4 formátumra alkalmas fő és középső kamra
  • Minden cipzár vízbehatolás ellen védett
  • párnázott és állítható vállpántok
  • párnázott alsó rész
  • mellkasi öv
  • a hátizsák hátsó rekesz lehajtható aljával - az alsó része megerősített, a tankönyvek és notebookok jobban elhelyezhetők benne
  • praktikus rendszerező az első rekeszben

Méretek: 48 x 37 x 25
Súly: 1kg