Baba hinta zöld

Gyártó:Teddies
A gyermek hinta erős és tartós műanyagból készül. A gyerekeknek szóló hinta szilárd kötélen lóg, és a gyermeket egy vízszintes rúd rögzíti előttük lengéskor. A hinta háttámlával, rögzítésre alkalmas hevederekkel és elöl egy elülső biztonsági lábtartóval rendelkezik. Az erős kötél garantálja a tartósságot és a tartósságot. A hinták minden gyermek legnépszerűbb játékai közé tartoznak. A hinta maximális teherbírása 20 kg. A hintát legalább 2 méterre kell elhelyezni a falaktól és más hasonló akadályoktól.
A termék méretei 36 x 30 x 29 cm.
24 hónapos gyermekek számára alkalmas.

Iskolai felszerelések - kütyük és érdekességek

Tudtad, hogy van eltüntethető filctollal ellátott highlighter, hogy van újszerű kivitelű, cserélhető újratöltővel ellátott radír toll? És még sok más.