Ars Una iskolai hátizsák Magic Forest

Mélység: 21 cm
Teherbírás:10
Térfogat:23 l
Fényvisszaverő elemek: igen, minden oldalról
Gyártó:Arsuna

A Varázserdő kollekcióból az Ars Una iskolai hátizsák 1-3 osztályos gyerekek számára alkalmas, elsősorban ergonómiai tulajdonságai miatt.

• erősen párnázott, ergonomikus háttámla , amely biztosítja az egészséges testtartást
  • a puha vállpántok több helyen állíthatóak, aminek köszönhetően a hátizsák teljes mértékben a gyermek magasságához és testéhez igazítható
  • a hát teljes felülete illeszkedik a szerkezetbe, ami tehermentesíti a gerincet
  • ésszerű terhelést ér el a váll- és a hátizmokon
  • A gyártáshoz kiváló minőségű anyagokat használtak, ami biztosítja a nagy tartósságot
  • légáteresztő tulajdonságai a hátsó megmunkálásnak köszönhetően az AirFlow rendszernek
  • A hátizsák körül fényvisszaverő elemek gondoskodnak a biztonságról
  • A hátizsák alja erős és vízálló
  • 3 nagy cipzáros rekesszel rendelkezik

A hátizsák 6-10 éves gyermekek számára készült.
A hátizsák méretei: 32 x 44 x 21 cm
Súly: mindössze 0,9 kg