A nagy mesemondó könyv kis elbeszélőknek

A termék kódja:K-WV-0501
Gyártó:Baagl Presco Group
Ebben a rendkívüli nagy formátumú könyvben tele van mindenféle mesefigurával! Ezen kívül itt találja a legszebb és legnépszerűbb meséket. Csipkerózsikáról, Bátor szabóról, Mézeskalács házról, Piroskaról, Hamupipőrőről, Hófehérkéről és a hét törpéről - ki ne ismerné ezeket a klasszikus történeteket? Könyvünkben azonban még azok is "elolvashatják", akik még nem is tudják ... Mert mindenki biztosan érti a képeket!

A főszereplők izgalmas kalandjai mellett rengeteg apró történetet fedezhet fel más mesefigurákról, lényekről és szörnyekről is. Csak annyit kell tennie, hogy kinyitja a könyvet, belemerül a mesevilágba és elkezdi felfedezni. Szóval hajrá! Segíthet a hercegnek álmos Růženkát találni egy alvó kastélyban, sok szobával és titokzatos zugokkal? És el tudod mesélni a képek szerint egy bátor szabó összes bátor tettét? Nem fog félni a titokzatos éjszakai erdőben, ahol Jeníček és Mařenka vannak bebörtönözve egy mézeskalács házban? Mit szólnál az erdő melletti házikóhoz, ahová Piroska kapkod? Ne tévesszen meg minden játékos és nevető állat, akivel a régió tele van, és vigyázzon, kit talál a nagymama ágyában! Szüksége lesz éberségre is hét törpével - egy gonosz mostohaanya esett Hófehérkére, és megpróbálja megölni. Emellett a mesékben a jó mindig győz a gonosz felett! Hamupipőke is mesélhetett róla - vagy ön, kis olvasók, inkább kipróbálnák?

A könyv PDF-formátumú előnézete ITT található