A HAPPY NONSENSE című nagy könyv kis elbeszélőknek

A termék kódja:K-WV-0401
Gyártó:Baagl Presco Group
Amikor kinyitja ezt a könyvet, azt mondja magában: Mi ez? Melyik cselekmény vonzotta? Ez nem lehet igaz! Miért ül egy hatalmas polip a kádunkban? Hogyan került oda? És miért tisztítja anya fűnyíróval gondosan a szőnyeget? Hogy van az, hogy Alík kutya az öcsém ágyában ül? És hova lett a bátyja? Zavartság a zavartság felett! Ez nem minden! Ebben a könyvben több mint 200 zavaros dolgot és őrült helyzetet talál, amelyek helyrehozatalra várnak! Nézze meg alaposan a képeket, és tárja fel az összes hibát, hibát, hülyeséget és zavart! Szándékosan - szerinted repülhet sárkányok a konyhában? És lehet-e a lónak csomagtartója? Vagy talán egy púp, mint egy teve? A szórakozás hosszú órákon át vár rád, amelyek során sokat fogsz nevetni.

A könyv PDF-formátumú előnézete ITT található