Topgal ELLY 24004 G iskolai hátizsák
| A termék kódja: | ELLY_24004_G |
| Mélység: | 21 cm |
| Szélesség: | 30 cm |
| Magasság: | 41 cm |
| Teherbírás: | 7 kg |
| Térfogat: | 23 l |
| Fényvisszaverő elemek: | igen, minden oldalról |
| Gyártó: | Topgal |
A sötét színű, színes Ara papagájokkal díszített hátizsák 115 cm-től kezdődő magasságú kislányoknak ajánlott. A feltűnő modellt tollakból készült medál díszíti, amely színében harmonizál a türkizkék cipzárral.
Műszaki adatok:
- Súly: 0,90 kg
- Méretek (magasság x szélesség x mélység): 41 x 21 x 30 cm
- Anyag: 100% poliészter
- Teherbírás: 7,00 kg
- Térfogat: 23 l
- Iskolai osztály: 1. osztály, 2. osztály, 3. osztály, 4. osztály
- Az ELLY modell súlya nem éri el az egy kilót, ezért ideális az általános iskola 1–4. osztályos lányai számára. A színes ara papagájoknak köszönhetően a kis diáklány nem olvad bele a tömegbe. A hátizsák két tágas főrekesszel rendelkezik. A hátsó rekesz tágasabb, és megbízhatóan elfér benne az összes taneszköz. Az elülső rekesz valamivel keskenyebb, és egy kis hálós zippzáras zsebet és névtáblát rejt. Az elülső mély zsebbe belefér egy tolltartó vagy egy uzsonnás doboz. Van benne egy karabiner is, amelynek köszönhetően nem kell bonyolultan keresni a kulcsokat a hátizsák alján. Az oldalsó zsebek 0,5 literes palackokhoz vannak kialakítva.
- Főbb jellemzők:
- szilárd, anatómiailag kialakított háttámla
- két rekesz és egy mély elülső zseb
- magasságban állítható mellkasheveder
- állítható vállpántok
- csatlakozási pontok a derékövéhez
- mágnesek a vállpántok végén (a lógó végek könnyebb rögzítéséhez)
- fényvisszaverő elemek: a hátizsák elején és oldalain, a vállpántokon
- esővédő bevonat
- szilárd, vízálló alj TOPDURA anyagból
- a hátizsákot az ITC Zlín tesztelte
- levehető karabiner a kulcsokhoz
- hurok a hátizsák padra akasztásához
- hurok a hátizsák kézben való hordozásához







