Topgal ELLY 24052 B iskolai hátizsák
| A termék kódja: | ELLY_24052_B |
| Mélység: | 21 cm |
| Szélesség: | 30 cm |
| Magasság: | 41 cm |
| Teherbírás: | 7 kg |
| Térfogat: | 23 l |
| Fényvisszaverő elemek: | igen, minden oldalról |
| Gyártó: | Topgal |
A kék, Raptor vadászgépekkel díszített hátizsák kisiskolásoknak, az általános iskola alsó tagozatos tanulóinak készült. Az ELLY modell súlya nem éri el az egy kilót, ezért ideális az általános iskola 1–4. osztályos, 115 cm-nél magasabb fiúk számára. A vadászgépek nyomtatott mintáját gumiból készült felvarró egészíti ki.
Műszaki adatok:
- Súly: 0,90 kg
- Méretek (H x Sz x M): 41 x 21 x 30 cm
- Anyag: 100% poliészter
- Teherbírás: 7,00 kg
- Űrtartalom: 23 l
- Osztály vagy életkor: 1. osztály, 2. osztály, 3. osztály, 4. osztály
A hátizsák két tágas főrekesszel rendelkezik. A hátsó rekesz tágasabb, és minden taneszközt megbízhatóan befogad. Az elülső rekesz valamivel keskenyebb, és egy kis hálós cipzáras zsebet, valamint névtáblát rejt.
Az elülső mély zsebbe belefér egy tolltartó vagy egy uzsonnás doboz. Ebben található egy karabiner is, amelynek köszönhetően nem kell bonyolultan keresni a kulcsokat a hátizsák alján. Az oldalsó zsebek 0,5 literes palackokhoz vannak kialakítva.
Főbb jellemzők:
- szilárd, anatómiailag kialakított háttámla
- két rekesz és egy mély elülső zseb
- magasságban állítható mellkasheveder
- állítható vállpántok
- övcsat-hurkok
- mágnesek a vállpántok végén (a lobogó végek könnyebb rögzítéséhez)
- fényvisszaverő elemek: a hátizsák elején és oldalain, valamint a vállpántokon
- esőálló bevonat
- szilárd, vízálló aljzat TOPDURA anyagból
- a hátizsákot az ITC Zlín tesztelte
- levehető karabiner a kulcsokhoz
- hurok a hátizsák padra akasztásához
- hurok a hátizsák kézben való hordozásához







