Topgal ELLY 23004 G iskolai hátizsák
| A termék kódja: | ELLY_23004_G |
| Mélység: | 21 cm |
| Szélesség: | 30 cm |
| Magasság: | 41 cm |
| Teherbírás: | 7 kg |
| Térfogat: | 23 l |
| Fényvisszaverő elemek: | igen, minden oldalról |
| Gyártó: | Topgal |
Türkizkék hátizsák rózsaszín cipzárral, szafari állatokkal és plüss szívvel díszítve. Az ELLY modell súlya nem éri el az egy kilót, ezért ideális az általános iskola elsőtől negyedik osztályos kislányok számára. A hátizsáknak két tágas főrekesz van. A hátsó rekesz tágasabb, és minden taneszközt megbízhatóan befogad. Az elülső rekesz valamivel keskenyebb, benne pedig egy kis hálós cipzáras zseb és névtábla található. Az elülső mély zsebbe belefér például a PENN 23004 tolltartó ugyanabban a kivitelben, vagy egy uzsonnás doboz. Az oldalsó zsebekbe 0,5 literes palackok férnek el.
Hogyan lehet még tovább csökkenteni a hátizsák súlyát? Mi lenne, ha a gyerekeknek üres palackot adnánk a hátizsákba, vagy csak egy kis szirupot tennénk a palack aljára? A vizet az iskolában maguk tölthetik fel – így akár 0,5 kg-mal is könnyítheti a hátizsákot!
Főbb jellemzők:
- szilárd, anatómiailag kialakított háttámla
- két rekesz és egy mély elülső zseb
- magasságban állítható mellkasheveder
- állítható vállpántok
- a vállpántok végei mágnesekkel vannak ellátva (a lógó végek könnyebb rögzítéséhez)
- fényvisszaverő elemek – a hátizsák elején és oldalain
- esővédő bevonat
- TOPDURA anyagból készült, lábakkal ellátott merev alj
- a hátizsákot az ITC Zlín tesztelte
- levehető karabiner a kulcsokhoz
- hurok a hátizsák padra akasztásához
- hurok a hátizsák kézben való hordozásához
Műszaki adatok:
- Méretek: 41 x 21 x 30 cm
- Súly: 0,9 kg
- Űrtartalom: 23 l
- Teherbírás: 7 kg
- Anyag: 100% poliészter







