Topgal BEBE 25012 B iskolatáska
| A termék kódja: | BEBE_25012_B |
| Mélység: | 19 cm |
| Szélesség: | 28 cm |
| Magasság: | 37 cm |
| Teherbírás: | 7 kg |
| Térfogat: | 20 l |
| Fényvisszaverő elemek: | igen, minden oldalról |
| Gyártó: | Topgal |
A BEBE modell 110 cm magas kisfiúknak ideális. Ez egyfajta kompromisszum az iskolatáska és az iskolai hátizsák között, vízálló szervezőtáskával és alumínium merevítővel. A mintát a számítógépes játékkonzolok ihlették.
A hátizsáknak egy nagy rekesz van, sárga, vízálló szervezővel. A táska elülső részén két praktikus cipzáras zseb található, névtáblával együtt.
A táskához megvásárolható ugyanolyan kivitelű tolltartó, valamint egy 0,5 literes uzsonnás doboz vagy italtartó.
Főbb jellemzők:
- súlya 1 080 gramm
- merev, préselt háttámla alumínium merevítővel
- egy rekesz vízálló szervezővel és két kis zsebbel
- fényvisszaverő elemek: a hátizsák elején és oldalain, valamint a vállpántokon
- mágnesek a vállpántok végén (a lobogó végek könnyebb rögzítéséhez)
- szilárd, vízálló alj TOPDURA anyagból, lábakkal
- hurkok a TOP 24021 és TOP 24022 derékövekhez
- hurok a hátizsák padra akasztásához
- magasságban állítható mellkasheveder
- levehető karabiner a kulcsokhoz
- állítható vállpántok
- a hátizsákot az ITC Zlín tesztelte
- PU bevonat az eső ellen
Paraméterek:
- Súly: 1,08 kg
- Méretek: (m × m × sz) 37 x 19 x 28 cm
- Anyag: 100% poliészter
- Teherbírás: 7,00 kg
- Űrtartalom: 20 l
- Iskolai osztályok: 1. osztály, 2. osztály







