Topgal BEBE 25002 G iskolatáska
| A termék kódja: | BEBE_25002_G |
| Mélység: | 19 cm |
| Szélesség: | 28 cm |
| Magasság: | 37 cm |
| Teherbírás: | 7 kg |
| Térfogat: | 20 l |
| Fényvisszaverő elemek: | igen, minden oldalról |
| Gyártó: | Topgal |
A BEBE modell kifejezetten 110 cm-től kezdődő magasságú kislányoknak készült. Ez egy iskolatáska és iskolai hátizsák közötti kompromisszum, vízálló szervezőtáskával és alumínium merevítővel. A kedves erdei állatkák finom csillogó díszítéssel egészülnek ki.
A hátizsáknak egy nagy rekesz van, sárga, vízálló szervezővel. A táska elülső részén két praktikus cipzáras zseb található, névtáblával együtt. A táskához megvásárolható ugyanolyan kivitelű tolltartó, uzsonnás doboz vagy 0,5 literes italtartó.
Főbb jellemzők:
- súlya 1 080 gramm
- merev, préselt hátlap alumínium merevítéssel
- egy rekesz vízálló szervezővel és két kis zseb
- fényvisszaverő elemek: a hátizsák elején és oldalain, a vállpántokon
- mágnesek a vállpántok végén (a lobogó végek könnyebb rögzítéséhez)
- szilárd, vízálló alj TOPDURA anyagból, lábakkal
- hurkok a TOP 24021 és TOP 24022 derékövekhez
- hurok a hátizsák padra akasztásához
- magasságban állítható mellkasheveder
- levehető karabiner a kulcsokhoz
- állítható vállpántok
- a hátizsákot az ITC Zlín tesztelte
- PU bevonat az eső ellen
Paraméterek:
- Súly: 1,08 kg
- Méretek: (m × m × sz) 37 x 19 x 28 cm
- Anyag: 100% poliészter
- Teherbírás: 7,00 kg
- Térfogat: 20 l
- Iskolai osztály: 1. osztály, 2. osztály







