Stil Kitten anatomikus iskolatáska 3db. készlet és napló ajándékba

Radir
ajándék ingyen
A termék kódja:J1523571
Lányos iskolatáska általános iskola 1.-3. osztálya számára kedvenc macska motívummal. Három darabos szett iskolatáskából, kihajtható tolltartóból és tornazsákból öszeáll.
A táska háta anatómiailag formázott és szellőző Air flow párnázással van ellátva, ami lehetővé teszi a levegő áramlását. A táska belső része egy textil elválasztó fallal van elválasztva. Az oldalsó cipzáras zsebek ideálisak az innivaló tárolására, az elülső zseb pedig az uzsonnás doboz elhelyezésére. A kiegészítő vállpántok lehetővé teszik a táska jobb illeszkedését a háton, a mellkasi pánt pedig biztosítja a súly egyenletes eloszlását a háton.

Áttekintés:
  • Ergonomikusan formázott háti rész
  • Anatómiailag formázott, párnázott, állítható vállpántok
  • Kiegészítő pántok a vállpántokhoz a táska háton való jobb illeszkedése érdekében
  • Mellkasi pánt
  • Kompakt iskolatáska belső textil elválasztó fallal és kis textil zsebbel
  • A fedél hátulján átlátszó fólia az órarend számára
  • Könnyű bekapcsolás a fényvisszaverővel ellátott FIDLOCK mágneses zár segítségével
  • Elülső cipzáras zseb az uzsonnás doboz számára
  • Két oldalsó cipzáras zseb az innivaló számára
  • Stabil műanyag aljzat
  • Gumis fogantyú
  • Fényvisszaverő elemek a táska minden oldalán

Méretek: 38 x 32 x 22 cm
Tömeg: 1 kg
Térfogat: 17 l
Teherbírás: 7 kg
Garancia: 2 év
Anyag: poliészter

Tornazsák:
Zsák a váltócipőre vagy tornaruhára,fűzővel behúzható, hálós anyagú sávval az alsó részén a jó szellőzés érdekében.
Méret: 44 x 32 cm
Gyártó: Stil

Tolltartó:
Egyszintes iskolai tolltartó, nem felszerelt, párnázva az íróeszközök védelme érdekében, nagy kihúzással ellátott minőségi cipzárral zárhatóak az egyszerű kezelhetőség érdekében. Belül gumi fogantyúkkal, írószerekhez és átlátszó fóliával és ütemtervvel ellátott válaszfallal.
Méret: 13 x 3 x 20 cm
Gyártó: Topgal