Pilot FriXion Ball 0,7 mm kék + 3 tollbetét

A termék kódja:O0310371
Gyártó:Pilot

Kapcsolódó termékek

Írjon a Pilot FriXion Ball közepes hegyű rollerrel, radírozzon a FriXion gumival anélkül, hogy a papír sérülne, és azonnal írja át. Az új, szabadalmaztatott hőérzékeny tintának köszönhetően a PILOT - már hagyományosan - forradalmi megoldást hoz az írás területén a Pilot FriXion Ball segítségével. Egyszerű formájával és tetoválásával igazán fiatalos stílusú. Ne használja hivatalos dokumentumok aláírásához, jogi dokumentumokhoz, vizsgák során vagy más olyan dokumentumokkal való munkához, amelyek tartalmának állandó jellegűnek kell lennie.

Hőérzékeny tinta: Írjon, radírozzon és írjon újra!
Hatékony és kényelmes írást biztosít az egyedülálló, nagyon finom Pilot zselés tintának köszönhetően.
Ergonomikus, gumis fogózónával a jobb irányítás és a jobb írási kényelem érdekében!
Cserélhető betéttel rendelkezik, így gadaságosabb és környezetbarátabb.
Legalább 50% -ban újrahasznosított műanyagból készült.

Cserélhető betét: Igen
Írásnyom szélessége: 0,35 mm