Pilot FriXion Ball 0,7 mm piros

A termék kódja:O0310372
Gyártó:Pilot

Írjon a Pilot FriXion Ball közepes hegyű rollerrel, radírozzon a FriXion gumival anélkül, hogy a papír sérülne, és azonnal írja át. Az új, szabadalmaztatott hőérzékeny tintának köszönhetően a PILOT - már hagyományosan - forradalmi megoldást hoz az írás területén a Pilot FriXion Ball segítségével. Egyszerű formájával és tetoválásával igazán fiatalos stílusú. Ne használja hivatalos dokumentumok aláírásához, jogi dokumentumokhoz, vizsgák során vagy más olyan dokumentumokkal való munkához, amelyek tartalmának állandó jellegűnek kell lennie.

Hőérzékeny tinta: Írjon, radírozzon és írjon újra!
Hatékony és kényelmes írást biztosít az egyedülálló, nagyon finom Pilot zselés tintának köszönhetően.
Ergonomikus, gumis fogózónával a jobb irányítás és a jobb írási kényelem érdekében!
Cserélhető betéttel rendelkezik, így gadaságosabb és környezetbarátabb.
Legalább 50% -ban újrahasznosított műanyagból készült.

Cserélhető betét: Igen
Írásnyom szélessége: 0,35 mm
Hegy átmérője: 0,70 mm

20 vásárló értékelése alapján
16×

Hasonló termékek

Herlitz iskolatáskák és hátizsákok 2022

Kiválóan illeszkedő ergonomikus táskák új formatervezésben a 2022-es évre.

coocazoo 2022 MATE, JOKER és PORTER

Diák hátizsákok körülbelül 4., 5. osztályos kortól, amelyek tökéletes, állítható hátrendszerrel ellátottak. Megfelelő választás, ha a legjobb ergonomikus hátizsákot szeretné gyermekének!