Segítségre van szüksége?

Kérdése van? Írja meg nekünk!

Vagy hívjon bennünket a +420 777 555 226 telefonszámon.

Pilot Frixion radírozható toll

Írj! Töröld! Írd át! A Pilot Frixion eredeti radírozható tollal már SOHA többet nem kell semmit áthúzni! Ez egy olyan toll, amire mindenkinek szüksége van…
Tisztán lehet vele írni, kiradírozni a FriXion radírgumi segítségével a papír károsodása nélkül, és azonnal mást írni ugyanoda. Mindezt a szabadalmaztatott hőérzékeny géles tintának köszönhetően, amely a súrlódás által generált hőre reagál. 
Pénzt spórol és ECO! Új darab vásárlása helyett elég a Pilot Frixion patront kicserélni. A patron lehet kék, fekete, zöld, lila…. A 0,5 mm-es hegy 0,25 mm-es vonalakat biztosít, a 0,7 mm-es hegy pedig 0,35 mm-es vonalakat.
A gyártó környezetbarát Pilot Acroball - Begreen nevű terméket is kínál, amely 77,4 %-ban újrahasznosított műanyagból készül, valamint Ecoball elnevezésű toll is megtalálható a kínálatban, amely 86,64 %-ban újrahasznosított műanyagból készül.
TIPPÜNK! Tollat és 3 tollbetétet tartalmazó kedvező szett.
 
Ár Ft Ft
Oldal 1 z 4Következő
Hogyan válasszunk iskolatáskát? Olvassa el útmutatónkat.

Licenc termékek

Legfrissebb híreink

07.06.

Mikor válasszunk táskát egy első osztályosnak ?

Az ideális időpont az iskolai aktatáska vagy hátizsák kiválasztására júniusban vagy júliusban van.

31.05.

Oxybag iskolatáskák – új kollekció 2022

Az idei modellek új, továbbfejlesztett kialakításával nyűgöznek le, amely jobban illeszkedik a hátoldalra. Vannak népszerű Frozen vagy Minecraft licenctémák is!

22.03.

Herlitz iskolatáskák és hátizsákok 2022

Kiválóan illeszkedő ergonomikus táskák új formatervezésben a 2022-es évre.

MenuX

InformaceX