Oxybag PREMIUM LIGHT Virágok szett iskolatáska
| A termék kódja: | 0-90226 |
| Mélység: | 19 cm |
| Szélesség: | 31 cm |
| Magasság: | 40 cm |
| Teherbírás: | 8 kg |
| Térfogat: | 26 l |
| Fényvisszaverő elemek: | igen |
| Gyártó: | Oxybag |
Kapcsolódó termékek
Iskolatáska Oxybag PREMIUM LIGHT Flowers 3 részes szettben ideális választás minden kezdő kisiskolás számára. A szett tartalmaz egy könnyű iskolatáskát, tolltartót és tornazsákot, amelyek színben és motívumban harmonizálnak, teljes iskolai felszerelést alkotva.
Iskolatáska a Premium Light sorozatból minőséget, helyet az iskolai felszerelésnek, valamint könnyített kialakítást kínál a kényelmesebb viselés érdekében. A táskát különösen a legfiatalabb, 121 cm feletti iskolások értékelik. A könnyített anyagnak köszönhetően a táska csupán 970 g. A párnázás kellemes, légáteresztő anyagból készült, a széles puhított vállpántok úgy vannak kialakítva, hogy tökéletesen illeszkedjenek és egyenletesen terheljék a gyermek vállát. A kényelmesebb viselés érdekében a hátizsák továbbá húzó- és mellpántokkal van felszerelve. A táskán továbbá extra kampók találhatók a pántok rögzítésére. Nem hiányoznak a praktikus reflexiós elemek, az egyszerű mágneses zár, a belső elválasztó és a rengeteg zseb sem. A Premium Light hátizsák tökéletes társ lesz nemcsak az iskolába.
- Hátpanel hossza: 33 cm.
- Térfogat: 26 l.
- Teherbírás: 8 kg.
Hátizsák: Praktikus hátizsák vagy tornazsák. Könnyen zárható a zsinórok meghúzásával.
Tolltartó: Egyszintes iskolatolltartó két fedéllel, töltet nélkül. Gumipántok az írószerek rögzítésére. A belső fedélen átlátszó fólia az órarendhez.















