Aktatáska elsősöknek Oxybag PREMIUM LIGHT Dream szett
| A termék kódja: | 6-76126 |
| Mélység: | 19 cm |
| Szélesség: | 31 cm |
| Magasság: | 40 cm |
| Teherbírás: | 8 kg |
| Térfogat: | 26 l |
| Fényvisszaverő elemek: | igen |
| Gyártó: | Oxybag |
Kapcsolódó termékek
Iskolatáska Oxybag PREMIUM LIGHT Dream 3 részes szettben ideális választás minden kezdő elsős számára. A szett tartalmaz egy könnyű iskolatáskát, tolltartót és hátizsákot, amelyek színben és mintában harmonizálnak, így teljes iskolai felszerelést alkotnak.
Elsős iskolatáska a Premium Light sorozatból minőséget, helyet az iskolai felszerelésnek és könnyített szerkezetet kínál a kényelmesebb viselet érdekében. Ezt különösen a legfiatalabb, 121 cm-től magasabb iskolások fogják értékelni. A könnyített anyagnak köszönhetően a táska mindössze 970 g súlyú. A párnázás kellemes, légáteresztő anyagból készült, a széles puhított vállpántok úgy vannak kialakítva, hogy tökéletesen illeszkedjenek és egyenletesen osszák el a terhelést a gyermek vállán. A kényelmesebb viselet érdekében a hátizsák húzó- és mellpántokkal van felszerelve. A táska további kiegészítő kampókkal rendelkezik a pántok rögzítéséhez. Nem hiányoznak a praktikus reflexiós elemek, az egyszerű mágneses zár, a belső elválasztó és a sok zseb. A Premium Light hátizsák így tökéletes társa lesz nemcsak az iskolában.
- Hátpanel hossza: 33 cm
- Űrtartalom: 26 l
- Teherbírás: 8 kg
Hátizsák: Praktikus hátizsák cipőnek vagy kisebb dolgoknak az iskolába. Egyszerűen zárható a zsinegek meghúzásával.
Tolltartó: Egyemeletes iskolai tolltartó két fedéllel, töltőanyag nélkül. Gumipántok az írószerek rögzítésére. A belső fedélen átlátszó fólia a órarendhez.















