OXY Style Mini camoflight iskolai hátizsák és kulcstartó ajándékba

Kapcsolódó termékek

Camo hengeres tolltartó
Raktáron
Az OXY STYLE Mini sorozat hátizsákja egyszerűen felhívja magára a figyelmet. Biztosan értékelni fogja az átgondolt külső megjelenését: szimpatikus alak, anatómiailag formázott és szellőző háti rész, elülső cipzáras zseb és extra oldalzsebek.
A nyitott oldalzseb az innivalós üveg tárolására szolgál, a cipzáras kis zseb a másik oldalon pedig a mobil vagy kulcsok elrejtésére. Élvezni fogja a kontrasztos részletek játékos elhelyezését. A vállpántokat és a mellkasi pántot szabadon lehet állítani. Ennek a modellnek a plusszja a derékpánt, amely megkönnyíti a hátizsák viselését, illetve a szilárd aljzat, amely támogatja a hátizsák általános stabilitását.
A belső felosztását imádni fogja: 2 külön rekesz, praktikus laptop zseb 12 hüvelykes méretig, kisebb zseb a tablet vagy e-olvasó számára 10 hüvelykes méretig; és bónuszként egy kisebb zseb szervező résszel a különféle iskolai apróság számára.
Könnyű, mint a pehely, ám ennek ellenére tágas, akár 25 liternyi olyan dolog elfér benne, ami az iskolás diák számára nélkülözhetetlen. Ez a hátizsák alsó tagozatosok számára alkalmas 128 cm-es magasságtól.

1 vásárló értékelése alapján